Upečeno s láskou

Napište prosím vše, co si myslíte o našich produktech

RECENZEOd skutečných lidí

Chléb Burobinskij

Poprvé jsem tento chléb ochutnala náhodou před dvěma lety – kamarádka měla jeden chlebík. Nyní tento chléb lze zakoupit ve všech ruských obchodech. Neobvykle lahodný chléb. Děkuji Vladovi za oživení chleba! Toto je jeden z mála přírodních produktů a je upečený s láskou. Doporučuji všem!

Olga

Velmi chutný a zdravý

Tento chléb jsem koupila v ruském obchodě. Velmi chutný a zdravý, mnoho vitamínů a málo kalorií, zvláště když chci do léta vypadat štíhle.

Inessa

Nejlepší žitný chléb

Chléb chutná celé rodině, oblíbila si jej i babička s nemocnou slinivkou a žaludkem, dlouho vydrží čerstvý . Jiný už nekupujeme.
Předání objednávky proběhlo skvěle v předem domluvený čas .

Veronika Konvalinková

O chlebu a člověku

Dobrý den, přátelé, při první příležitosti kupuji pravý, zdravý a chutný chléb od Vladislavovy rodiny. Pro mě a moji rodinu je to skvělý doplněk k různým pokrmům, některé druhy jsou skvělé do čaje. Velmi doporučuji!

P.S. Přátelé, ale osobně se mi také líbí, když hlavní pekař zachází, věřte mi, je to skvělý člověk se skutečnou ruskou duší!

Denis a Galina

Tento chléb je asi v Evropě nejlepší kvality

Pokud byla možnost, vždy jsem známe prosil, aby mi z Moskvy přivezli Borodinský chleba, který na českém trhu není a nám moc chutná.
Po vyzkoušení tohoto chleba od Vladislava musím konstatovat, že moji známí se budou do Moskvy s tímto chlebem od nás vracet, protože je vyrobený z láskou a je nejvyšší kvality.

Petr

Burobinskij chleb

Milý pane Burobine, jak jsem slíbila, tak píši poděkování. Včera proběhla naše oslava nového židovského roku
ROŠ HA ŠANA 5780, na kterou jsem měla objednány všechny ty dobroty od Vás. Všem všechno chutnalo, že nezbyl od ničeho ani drobeček! Lidé se ptali, odkud všechno pečivo je, tak jsem pověděla. Asi se Vám zvýší objednávky:-)..

Marta Srbová

Rolovat nahoru